Са великим задовољством угостили смо ученике Француске школе из Београда, који су посетили Орашац – место у коме је започета борба за обнову српске државности.
Током посете имали су прилику да се упознају са богатом историјом овог значајног места, обиђу спомен-комплекс и сазнају више о догађајима који су оставили дубок траг у нашој националној прошлости. Овај сусрет био је прилика за дружење, размену искустава и упознавање различитих култура, али и подсетник да историја повезује људе и народе.
Захваљујемо се нашим гостима на посети и радујемо се неком новом сусрету!
